1402 چهارشنبه 2 اسفند
 
استودیو دایری

طراحی تابلو آسمان شب و تابلو ماه تولد


اخبار و اطلاعیه ها

مزايا و معايب عکاسی فرماليته در فضای باز

مزايا و معايب عکاسی فرماليته در فضای باز

عروس و داماد زمان زيادی برای گرفتن عکس های جذاب و زيبا  در در فضای باز خواهند داشت. چرا که چند روز قبل از جشن عروسی می توانند عکس های زيبايی را بگیرند.
عکاس زمان زيادی را می تواند به ويرايش عکس های فضای باز شما  اختصاص دهد.با اينکار عکس های شما در در فضای باز با کيفيت تر درست می شوند.
از محاسن دیگر عکاسی فرمالیته در فضای باز این است که حوادث پیش بینی نشده غافلگیرتان نمی کند. ممکن است در روز عروسی دست گلتان دیر حاضر شود، آرایشتان بیشتر از حدانتظارتان طول بکشد، ، گل کاری ماشینتان وقت بیشتری بگیرد، ترافیک بیش از حد انتظارتان باشد و .. . شما در روز فرمالیته در فضای باز زمان کافی  دارید .
- اگر فرمالیته در فضای باز داشته باشید ویرایشگر زمان بیشتری برای تدوین کلیپ در اختیار خواهد داشت و می تواند از نرم افزارهای قوی تر استفاده کند. به این دلیل در روز عروسی نمی توانید یک کلیپ با تدوین عالی داشته باشید. علاوه بر این اگر فرمالیته در فضای باز داشته باشید می توانید کلیپ نهایی خود را تماشا کنید و تغییرات دلخواهتان را با تدوین گر در میان بگذارید

انجام عکاسی فرمالیته فضای باز توسط عکاسان حرفه ای دراستودیو دایری

اما فرمالیته عروسی در فضای باز معایبی نیز دارد
اینکه هزینه ها اضافه می شود؛ مانند اینکه عروس باید یکبار دیگر به آرایشگاه برود و حتی داماد نیز ممکن است بخواهد در روز فرمالیته به آرایشگاه برود.  اما ارزشش را دارد چرا که عروسی يک شب است و هيچوقت تکرار نمی شود. البته  افرادی که مشکل هزینه دارند اگر زمان ارایشگاه رو صبح زود  تنظیم کنند به همه کارها میرسند و هزینه ها سر شکن میشود.