1402 چهارشنبه 2 اسفند
 
استودیو دایری

طراحی تابلو آسمان شب و تابلو ماه تولد


اخبار و اطلاعیه ها

هدیه ای به نام تابلو آسمان شب

هدیه ای به نام تابلو آسمان شب

تابلو آسمان شب یک هدیه متفاوت برای هر کسی در هر سنی است،هر فردی،پیر یا جوان تفاوتی ندارد این تابلو لوکیشن برای همه بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.قیمت تابلو آسمان شب ، به ارزش تمام خاطراتی است که برای شما تداعی می کند و بوی خاطرات زیبا را برای شما در فضا ی زندگی شما پخش می کند.
تاریخ های مهم همیشه برای هر کسی در زندگی وجود دارد،تاریخ هایی که یادآوری آنها خاطرات زیبایی را به ذهن متبادر می کند. همه ما دوست داریم این وقایع خاطره انگیز همیشه برای ما زنده بمانند و هر از گاهی به مرور آنها بپردازیم و با خاطره بازی روزهای شاد مان ،شور و شعف را به زندگی مان سرازیر سازیم.
یکی از راه های بسیار خوب برای برجسته کردن این وقایع استفاده از تابلو آسمان شب است. هر تاریخ و زمانی را که دوست دارید برای همیشه در زندگی تان بدرخشد را می توانید در ستاره های آسمان شب زندگیتان پر فروغ نگه دارید.
تاریخ آشنایی با معشوقتان،روزی  که عشق را برای اولین بار تجربه کردید و یا روزی را که پیوند آسمانی تان را رقم زدید و یا زندگی مشترک  خود را زیر یک سقف آغاز نمودید تابلو آسمان و تابلو صورفلکی آن تاریخ را در یک تابلو به تصویر بکشید. با تابلو اسمان شب، زمان و تاریخ را در سیتره خود نگه می دارید و شادی لحظات خوش را برای همیشه در زندگی خود حفظ می کنید.
امواج زندگی گاهی بلند و گاهی آرام می شوند،گاهی دوست داری تاریخ را در میان دستانت حبس کنی و و آرام از لابه لای دستانت موج های آرام و زیبای زندگی خود را نظاره کنی. ستاره های درخشان زندگی ات را به خاطر بسپاری و از دیدن فروغ و درخشش آنها مشعوف شوی و گاه می خواهی رایحه عشق همواره بر زندگی ات طنین انداز شود برای اینکه به این ها برسی می توانی از شاهکار زیبایی و خلاقیت یعنی تابلو آسمان شب بهره ببری.
تابلو اسمان شب تولد قابلیت های دیگری هم دارد و شما می توانید دوست و عشق خود را غافلگیر کنید و صوت و صدای او یا هر کس دیگری را که دوست دارید را زیر تابلو به صدا در آورید.
کادو چی بخرم؟
شاید برایتان جالب اما باور نکردنی بیاید اما با دیدن فیلم های سایت و تماس با ما می توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید. خلاصه بیکار نمانید،اگر به دنبال هدیه ای خلاقانه و زیبا برای دوستان خود هستید می توانید تابلو آسمان شب را امتحان کنید و از شادی و شعف دوست و معشوق خود بایت گرفتن این هدیه عالی لذت ببرید.
گاهی به دیوار زندگی تان نگاه کنید و با دیدن تابلو صور فلکی برش زمانی خاص زندگی تان،آسمان عشقتان را ستاره باران کنید  ستاره ها را در لذت شادیتان شریک کنید.