1402 شنبه 11 آذر
 
استودیو دایری

طراحی تابلو آسمان شب و تابلو ماه تولد


اخبار و اطلاعیه ها

کادو چی بخرم؟

کادو چی بخرم؟

یکی از دغدغه های بسیار مهم هر کسی خرید بهترین و زیبا ترین کادو برای عزیزی هست یا کادو چی بخرم؟  که خیلی دوستش داره و دلش می خواد که براش سنگ تموم بذاره و کادویی بخره که در شان  اون عزیزش باشه.
یکی از پیشنهادهای ما برای کادو چی بخرم؟ سفارش تابلو آسمان شب یا تابلو ماه آسمان شب تولد  یا هر کدوم از محصولات دیگه استودیو دایری هست.
تابلو های آسمان شب استودیو دایری مزایای زیادی داره یکی از این خوبی های خرید تابلو آسمان شب و یا تابلو ماه اینه که شما می تونید تابلو رو با مناسبتی که می خواین کادو رو تقدیم عزیزتون کنید منطبق کنید مثلا اگر به مناسبت تولد می خواین کادو بدید می تونید از ما بخواین تا ماه شب تولد دوست و عزیزتون رو که در اون شب به دنیا اومده براتون تو تابلو طراحی کنیم و یا اگر کادو شما به مناسبت سالگرد ازدواج و یا آشنایی تون با عشق زندگی تون هست می تونید تابلو آسمان شب رو براش سفارش بدید و ما براتون صور فلکی  لحظه آشنایی و یا ازدواج تون رو براتون به تصویر بکشیم.

پیشنهاد استودیو دایری برای پاسخ پرسش کادو چی بخرم

یکی دیگه از مزایای تابلو آسمان شب ما اینه که می تونید صوت،کلیپ یا آهنگ مورد علاقه خودتون یا طرف مقابلتون رو هم به ما بدید تا ما روی نقشه پیاده کنیم و با استفاده از بارکد خوان یک شگفتانه دیگه هم برای فردی که براش تابلو می خرید خلق کنید.
خلاصه استودیو دایری به شما کمک می کنه بهترین و در خور ترین کادو رو تهیه کنید و طرف مقابل تون رو از گرفتن این کادو شگفت زده کنید.
برای خانومم کادو چی بخرم که خوشحال بشه؟