1402 شنبه 11 آذر
 
استودیو دایری

طراحی تابلو آسمان شب و تابلو ماه تولد


اخبار و اطلاعیه ها

قیمت تابلو آسمان شب

قیمت تابلو آسمان شب

در آسمان شب صحبت از نجوم است اما از قیمت های نجومی خبری نیست، قیمت تابلو آسمان شب به بیکرانی آسمان و صور فلکی است اما نسبت به زیبایی آن قیمت مادی آن به اندازه ای است که هر کسی از عهده تهیه آن برمی آید و به راحتی می توانید آن را تهیه کنید و به عزیزان خود هدیه دهید.
خلاقیت و نوآوری زیادی در تابلو آسمان شب و در لابه لای ستاره های آن نهان شده است،هنگامی که این  آسمان را برای فردی که دوستش دارید هدیه می کنید  و وقتی که  دوست و عزیز شما این هدیه را باز می کند قطعا از زیبایی تابلو آسمان شب شگفت زده می شود.
تصویررقص ستاره ها در تابلو صور فلکی ماه تولد شما در تابلو آسمان شب ماندگار می شود و با نظاره هر روز آن بر دیوار زندگی تان بسیار جالب توجه می باشد.
درخشندگی صور فلکی راه شیری فقط مخصوص شب های کویر نیست، در تابلو آسمان شب تولد  و شب آشنایی شما نیز ستاره ها می درخشند و شما با سفارش تابلو آسمان شب این درخشندگی را در زندگی های خود بتابانید.
حتما شنیده اید که تعداد ستاره های آسمان از تعداد شن های روی زمین بیشتر است،این بی کران را به دوستان خود هدیه دهید و زیبایی بی نهایت آسمان را در قاب کوچکی در گوشه از خانه تان به تثبیت در آورید.
تابلو آسمان شب، کاری جذاب و جدید است و شاید برای خیلی از افراد تازگی داشته باشد،ما در سایت خود به طور کامل از تابلوی آسمان شب سخن گفته ایم و میتوانید اطلاعات بسیار خوبی را از سایت ما د ررابطه با تابلو آسمان شب تولد به دست آورید.