1402 سه شنبه 11 مهر
 
استودیو دایری

طراحی تابلو آسمان شب و تابلو ماه تولدکادو مثل تابلو آسمان برای شب سالگرد ازدواج چی بخرم بهتره؟

کادو مثل تابلو آسمان برای شب سالگرد ازدواج چی بخرم بهتره؟

رو به آسمان شب دراز کشیده بودیم، داشتیم تلاش میکردیم ستاره‌های کمی پر نورتر رو به هم نشون بدیم، یا ستاره‌هایی رو پیدا کنیم که چشم دیگری نمی‌دید، سالگرد ازدواج ما نزدیک بود، اولین شبی که باهم قول و قرار گذاشتیم، اولین شبی که دست‌هاش رو گرفتم یادم هست که ماه پشت ابرها بود و وقتی از پشت ابر دراومد با ذوق نگاهش کرد و گفت ماه رو ببین چقدر قشنگه، انگار نصفش کردن، همیشه به آسمان توجه داشته، به ستاره ها به ماه، خیلی وقتها ازم میخواست که به کویر بریم و آسمان شب رو تماشا کنیم، صور فلکی و ستاره ها، کهکشان راه شیری، بعضی وقتها به شوخی بهش میگم تو باید نجوم میخوندی وقتی انقدر به افلاک و آسمان شب علاقه داری، همیشه عکس‌های تلسکوپ هابل رو دنبال میکرد، جیمز وب که با موفقیت پرید کلی خوشحالی کرد و اولین عکسی که از این تلسکوپ در اومد حسابی هیجان‌زده‌ش کرده بود، چند سال پیش هم، تصمیم گرفته بود بره روسیه تا شفق قطبی رو تماشا کنه، اما از شانس بدش دقیقا همون سال، همون اسفند که بلیطش رو برای دیدن رویایی ترین آسمان گرفته بود کرونا شد و نتونست دیگه شفق قطبی رو ببینه، شفق سبز زیبا رو.

 کادو برای سالگرد ازدواج چی بخرم بهتره ؟

اون شب که باهم صحبت میکردیم و به ماه خیره شده بود، ذهنم درگیر این بود که کادو برای هدیه سالگرد ازدواج چی چییزی بخرم، چه هدیه‌ی  هیجان انگیزی میتونه حسابی خوشحالش کنه، فکرم درگیر شده بود، دلم میخواست هدیه ای باشه که به آسمان شب و ماه و شفق و کهکشان و همه ی اینها ربط داشته باشه، توی گوگل سرچ کردم هدیه آسمان شب، تنها چیزی که به ذهنم میرسید برای سرچ مناسب باشه، و سرچ کردم  که چه کادویی بخرم ، که با یک تابلوهای عجیب مواجه شدم، تابلو آسمان شب، تابلوی ماه تولد، تابلوی زودیاک با طراحی های مختلف، دقیقا چیزی بود که من میخواستم، تو یکی از قاب ها آسمان شب و ماه کنار هم بودن، و داخل آسمان شب طرح شفق قطبی بود، و یک فایل پیشنهاد شده بود که صدای زمین از فضا بود و وقتی گوشش میدادی مو به تنت سیخ میشد، و بارکد اون فایل توی قاب قرار میگرفت و بعد از اسکن کردنش تو گوشی پلی میشد، بدون لحظه ای درنگ قاب رو سفارش دادم، شکل ماه تو همون اولین شب که با ذوق نشونم داد، شکل آسمان شب و ستاره ها همراه با شفق قطبی و فایل صدای فضا، و دو تابلوی دیگه هم در کنارش سفارش دادم، تابلوی موقعیت جغرافیایی جایی که اولین بار دستش رو گرفتم، و تابلوی زودیاک ماه تولدش با طرح کهکشان، زودیاک همون صورت فلکی مخصوص هر ماه تولده، مثلا صورت فلکی لئو، یا همون مرداد که با زودیاک یا صورت فاکی ماه شهریور متفاوته.

به نظر شما کادو چی بخرم؟

الان همه ی قاب ها توی خونمون جا گرفتن، نمیدونستم کادو چی بخرم و فکرش رو هم نمیکردم بتونم در اون حد خوشحالش کنم، اما بیش از اندازه خوشحال شد، حتی تو قاب لوکیشن بارکد صدای خودم که حرفای دلم رو بهش گفتم جا گرفته و سورپرایز پشت سورپرایز اتفاق افتاد. از اون به بعد هرکی به خونمون میاد ذوق زده میپرسه که این کارای خاص رو از کجا خریدم، سالگرد ازدواج ما اون سال خاطره انگیز شد و من تصمیم گرفتم قصه ش رو اینجا بگم و یکبار برای همیشه جایی که این خوشحالی رو به ما هدیه داد رو معرفی کنم. تازگی فهمیدم که یک قاب جدید آوردن که همه‌ی طرح‌ها رو یکجا داره، قاب پنج‌تصویر که میتونی در وسط تصاویر عکس خودتون رو هم داشته باشین و یا حتی عکسی که تلسکوپ هابل تو روز تولدتون از فضا گرفته رو. چاپ‌های شاینی‌شون هم خیلی خیلی جذابه، چون هم کیفیت بسیار بالایی داره و هم بافت درخشان داره و از زوایایی مثل اکلیل برق میزنه.

تابلو آسمان شب برای سالگرد ازدواج

میخوام امسال برای ولنتاین از کارهای جدید سفارش بدم، یعنی تابلوهای فیلم و سریال که به شکل نقاشی دیجیتال طراحی شدن، قاب سریال فرندز و شخصیت‌های جذابش، قاب جودی و بابالنگ دراز جذاب که خودم هم عاشقشم و کمتر کسی پیدا میشه دوستشون نداشته باشه، و برای خواهرم قاب‌های دکوراتیو یوگا رو سفارش بدم چون عاشق یوگاست. در ضمن شعارشون هم اینه: اینجا پشت هر قابی یه قصه ست و یه سوال، قصه ی شما چیه؟
برای سالگرد ازدواج، تولد، ولنتاین و خوشحالی عزیزترین آدم‌های زندگیتون به هدایای خاص فکر کنید. هدایایی که شخصی سازی شده و برای شما طراحی میشن، و روی دیوار خونه قصه های روزهای شادتون رو تو خودشون نگه میدارن تا با دیدنش یادتون بیاد چه قصه هایی داشتین. برای دانلود بکگراندهای نجومی، شفق قطبی، آسمان شب، کهکشان راه شیری و فایل صدای فضا که توسط ناسا ضبط شده، میتونید از سایت دایری استودیو استفاده نمایید.